Zamknij

Jaki bukmacher najlepszy do obstawiania Premier League

12:01, 16.01.2024 art. sponsorowany Aktualizacja: 12:01, 16.01.2024

Liga angielska przez wielu uznawana jest za najlepszą piłkarską klasę rozgrywkową nie tylko w Europie, ale i na całym globie. Premier League szczególnie upodobali sobie również miłośnicy obstawiania, którzy przy okazji każdej kolejki puszczają na nią dziesiątki kuponów bukmacherskich. Gdzie więc najlepiej betować starcia najlepszych angielskich drużyn piłkarskich?

Wydaje się, że w ostatnich latach Premier League coraz bardziej ucieka wszystkim innym rozgrywkom krajowym. Oczywiście ma to związek przede wszystkim z ogromnymi pieniędzmi, którymi władają anielskie kluby. Tym samym poziom samej ligi wzrasta z roku na rok. Nic więc dziwnego, że w chwili obecnej angielską ekstraklasę śledzą miliony ludzi na całym świecie. Angielski futbol swoich amatorów ma również w Polsce, którzy co weekend nie tylko śledzą poczynania swoich ulubionych drużyn, ale ich starcia umieszczają na kuponach SOLO i AKO. U jakiego zatem renomowanego operatora selekcji sportowych najlepiej betować potyczki takich drużyn jak Manchester City, Chelsea, Manchester United, Liverpool czy Newcastle? Zobacz zestawienie NAJLEPSZYCH bukmacherów do zakładów na Ligę Angielską www.legalsport.pl/vademecum/poradnik-gracza/premier-league-zaklady-bukmacherskie/

U którego buka najlepiej obstawiać Premier League?

Po wnikliwej analizie wszystkie ofert bukmacherskich bez wahania stwierdzamy, że najlepszym bukmacherem do betowania angielskiej najwyżej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej jest Superbet. Wpływ na naszą decyzję miało tak naprawdę wiele elementów. Mowa więc tutaj o zakresie propozycji dotyczącej samych zakładów, wysokości mnożników bukmacherskich, ale także systemie akcji promocyjnych. Dodatkowo wzięliśmy pod uwagę również fakt, że w ostatnim czasie to właśnie podmiot kojarzony m.in. ze Sławomirem Peszko rozwija się najszybciej. W związku z tym jesteśmy przekonani, że już niedługo w Superbet pojawią się kolejne usługi, które z pewnością znacząco ułatwią obstawianie nie tylko Premier League, ale także wszystkich innych rozgrywek piłkarskich.

Dlaczego bukmacher Superbet jest najlepszy dla typerów Premier League

Jak już wspomnieliśmy, naszym zdaniem wszystkim amatorom obstawiania angielskiej piłki proponujemy skorzystanie z usług w pełni legalnego bukmachera Superbet. Przede wszystkim powinna skusić Was do tego oferta – ta na każdą kolejkę sportową prezentuje się wyśmienicie, dzięki czemu na każdą potyczkę znajdziecie zakład jaki tylko Was interesuje. Wystarczy zaznaczyć, że każdą partię Premier League w Superbet obstawiać można na kilkaset sposobów. Oznacza to, że na swoich kuponach umieszczać możecie selekcje na sumy, zakłady drużynowe, typy statystyczne oraz całą gamę zakładów łączonych. Do tego wszystkiego dochodzą również selekcje specjalne, których w wielu wypadkach na próżno szukać u konkurencji.

Dodatkowo to właśnie w Superbet czekają na Was najlepsze akcje promocyjne na rynku. Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje promocja Super Przewaga pozwalająca na wygranie kuponu bez względu na końcowy wynik. Wystarczy więc, że wytypowana przez Was drużyna w trakcie meczu osiągnie przynajmniej dwubramkowe prowadzenie, to wtedy Wasz kupon automatycznie zakwalifikowany zostanie jako trafiony. Wspomnieć tutaj trzeba również o akcji Super Bonus, która w łatwy sposób pozwoli Wam powiększyć wygraną nawet o 100%.

Najlepsze kursy na ligę angielską w Superbet

Oczywiście do wszystkich zalet bukmachera kojarzonego m.in. z Jerzym Dudkiem zaliczyć można także wyjątkowo opłacalne mnożniki na angielską ekstraklasę. Oznacza to, że praktycznie bez względu na wyselekcjonowane zakłady oczekiwać możecie naprawdę wysokich wygranych. Dla przykładu wystarczy podać, że klasyczny zakład 1X2 na mecz Tottenham vs Newcastle, do którego Superbet dopisał kolejny kursy na poziomie 2.32 (triumf Kogutów), 3.92 (podział punktów) oraz 2.80 (zwycięstwo Srok). Z kolei w STS na identyczne rozstrzygnięcia oferuje mnożniki 2.27, 3,80 oraz 2,67. Jak więc widać, różnice są naprawdę spore. Tym samym nie macie się nad czym zastanawiać i najlepiej już dziś załóżcie całkowicie darmowe konto gracza u tego rumuńskiego buka.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%