Zamknij

Film "Wieloryb" - klub Delta w Dąbiu zaprasza

13:15, 07.06.2023 . Aktualizacja: 13:15, 07.06.2023
Skomentuj

Klub Delta w Dąbiu serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Czwartki z dobrym filmem", która odbędzie się 9 czerwca (wyjątkowo piątek) o godzinie 17:30. Będziemy mieli okazję zobaczyć głośny film "Wieloryb".

WIELORYB (The Whale, USA 2022, 117’)REŻYSERIA: Darren AronofskyOBSADA: Brendan Fraser, Sadie Sink, Hong Chau

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

WIELKA KREACJA AKTORSKA BRENDANA FRASERA W PORUSZAJĄCYM FILMIE DARRENA ARONOFSKIEGO, TWÓRCY „REQUIEM DLA SNU” I „CZARNEGO ŁABĘDZIA”.

FILM ZACHWYCIŁ PUBLICZNOŚĆ I KRYTYKÓW NA FESTIWALU W WENECJI, A BRENDANOWI FRASEROWI PRZYNIÓSŁ OSCARA.

Seanse filmowe w Klubie Delta poprzedza spotkanie z Krzysztofem Spórem – dziennikarzem filmowym, który wprowadza w temat prezentowanego filmu, specjalnie na tę okoliczność przygotowaną prelekcją.

Bilety w cenie: 10 zł / 5 zł AA

LINK DO WYDARZENIA

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%